Zaloz si svuj blog! 


Prosim kliknete na tento odkaz jednou za 24 hodin https://soutez.bezkonce.cz/promo1.php?ref=36. Podporite tim tento web. Diky za kazdy vas klik :)

Do dalsi epizody zbyva:


Vampire Diaries a móda?

 

Ve světě showbyznysu si žádná hvězda nemůže být jistá příznivým přijetím sebe a své image u „módní policie“. Ta je jí neustále v patách a čeká na její nevyhnutelný prohřešek. A jak se zatím daří hercům z Vampire Diaries u módních kritiků? Nemusíte být příliš napjatí - už od začátku se jim daří víc než dobře. Zejména z Eleny (Niny Dobrev) se pomalu stává módní ikona. Kritici z módních magazínů, ale i fashion bloggeři sledují její modely jak v seriálu, tak v běžném životě  a zatím nadšeně komentují.

 

            A co samotný seriál? Nastoluje nové módní trendy? Nikoho nepřekvapí, že největší boom nastal s doplňky s úpírskou tématikou. V této souvislosti se začali více nosit jednoduché kožené  bundy a lidé, hlavně ve Spojených státech, se dožadují i dalších výrazných doplňků spojených s Vampire diaries.

            Jedním z nich jsou speciální kontaktní čočky, které se používají v upířích scénách. Právě ony dodávají Stefanovi jeho jedinečný, mírně strašidelný, ale svůdný pohled. Přímo pro Vampire Diaries byly vyvinuty crazy kontaktní čočky, které zatím nejsou v prodeji. Pro podobný efekt je ovšem možné vybrat z široké řady crazy čoček. Narozdíl od jiných doplňků mají tu výhodu, že se dají sehnat již za pár set korun, může si je tedy dovolit prakticky každý.

            Kromě crazy čoček se zároveň zvýšila i poptávka po „obyčejnějších“ barevných čočkách.  Ian Somerhalder sám nosí barevné čočky nejen při hraní, ale i v běžném životě. Jeho oblíbenou barvou je šedá, která mu jde nádherně k tvaru obličeje. Inspiraci a typy barevných čoček můžete najít například na BarevnéČočky.eu.

 

 

BarevnéČočky.eu – eshop s barevnými kontaktní čočkami i s crazy čočkami 

 

Vampire Diaries a móda? – Skrýt článek